D.E. Light - diskotékové efekty Výrobce světelné techniky
Napište nám

Informace o firmě D.E. Light

Výrobce světelné techniky pro diskotéky.

CHCETE BÝT ORIGINÁLNÍ A MÍT JINÁ SVĚTLA NEŽ NABÍZÍ KAŽDY???
SLEDUJTE NAŠE ODDĚLENÍ LED TECHNOLOGIE, KDE BUDOU POSTUPNĚ PŘIBÝVAT DALŠÍ LED SVĚTLA

We are makers lighting technique for discotheques.

Any questions or inquiries regarding the distributorship of D.E.light products in your country ?
Please write us napište nám.


Firma D.E. byla založena na jaře 1990. Zabýváme se dikotékovou technikou výrobou a jejím prodejem.V krátké době si firma vydobyIa pevnou pozici na českém trhu. D.E. patří mezi největší výrobce a prodejce diskotékové techniky a světelných efektů v ČR. Svojí spolehlivostí a nenáročnou údržbou se naše značka stala oblíbenou po celé ČR,ale i v zahraničí..Zabýváme se kompletním  vybavováním diskoték světelnou i zvukovou technikou.

Náš sortiment výrobků je od těch nejjednodušších až po světla s krokovými motory řízené protokolem DMX512. Světelné efekty jsou osazovány spolehlivými světelnými zdroji.Vysoká svítivost a dlouhá životnost. Pro výrobu používáme kvalitní mosazné převody, kvalitní krokové motory, kovová kuličková ložiska pro roto gobosy.

Jsme připraveni i na zakázkovou výrobu třeba i jednoho kusu.
V případě vyrobených světel na zakázku nelze uplatňovat vrácení zboží výrobci  a peněz objednateli.

Svým standartem přesvědčuje D.E. již 20 let své existence. Za tuto dobu si firma DE vybudovala pevnou pozici jak v ČR tak i v zahraničí.

Diskotékovou techniku a světla můžete zakoupit přes internetový obchod a nebo  jsme schopni po domluvě dojet přímo za Vámi na Vaší diskotéku a světla Vám předvést přímo na místě a případně i namontovat. Případné další informace můžete získat na našich kontaktních telefonech.
Naše světelné efekty,diskotéková světla,scanery,otočné hlavice,lasery,
Dále jsme rozšířili náš internetový obchod o lampy, žárovky a výbojky OSRAM za výjmečné ceny.
V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte nejraději na našich telefonech.

Obchodní podmínky
Tyto obchodní podmínky jsou součástí kupních smluv uzavřených na základě objednávky odběratele vůči firmě DE-CHAROUZ jako prodávajícího.
Kupující uznává tyto obchodní podmínky okamžikem udělení zakázky.Odchylné podmínky objednávajícího jsou pro nás nezávazné i tehdy ,když  jim výslovně neodporujeme.
Ceny
Ceny jsou včetně DPH v nyní platné výši 20%. Kupní vztah je platný poté, co akceptujeme Vaši objednávku. Kupující obdrží od prodávajícího potvrzení objednávky s informacemi týkající se jeho zakázky.
Ceny jsou platné k okamžiku objednání.
V případě, že kupující odstoupí již od podepsané a potvrzené kupní smlouvy anebo stornuje závazně vystavenou objednávku bez toho, aby to prodávající prokazelně zavinil, vyhrazuje si prodávající tyto podmínky:
Zrušení musí být písemnou formou.
Pokud nebyl nakoupen materiál na zakázku,nebo nebyla započata výroba bude storno akceptováno. V Opačném případě bude účtován storno poplatek.
Dodací podmínky
Zboží, které máme skladem vyexpedujeme do 3pracovních dnů, ostatní 2-4týdny.
Termín bude vždy uveden v potvrzené objednávce.
Reklamace,vrácení zboží
Vrátit zboží je možné do 14dnů od převzetí zásilky a to po předchozí dohodě s prodávajícím. Zboží nesmí být použité a musí být vráceno se všemi příslušnými doklady včetně písemného vyjadření důvodu vrácení.
Speciální výrobky a výrobky vyrobené na zakázku nebo upravené na žádost kupujícího jsou z výměny a vrácení vyloučeny.
Záruční lhůty
Prodávající poskytuje na kvalitu prodávaného zboží záruku 2 roky ode dne převzetí zboží.
Záruka zaniká v následujících případech:

    * neodbornou instalací, obsluhou, zacházením
    * používáním zboží v podmínkách, které nejsou k tomu určeny
    * používáním zboží k jiným účelům než je určeno
    * vady vzniklé opotřebením a nedostatečnou údržbou
    * zboží bylo poškozené živelnou pohromou

Doprava
Doprava zboží je buď Českou poštou nebo přepravní službou TOP TRANS - při převzetí zboží je nutné zkontrolovat zda není zboží poškozené přepravou. V případě poškození je nutné sepsat s řidičem přepravce protokol o zjištěném poškození dodaného zboží minimálně na přepravní list.
Platební podmínky
Platby lze uskutečnit: v hotovosti, na dobírku nebo převodním příkazem /při částce nad 10 000,-Kč vč.DPH zálohová faktura, ve výši 80% není-li dohodnuto jinak.